Letnia oferta

cennik kuligów (15)

Góralskie Śpasy w Zakopanem lub na Gubałówce – to niesamowita atrakcja na Podhalu w tym sezonie letnim!

 

 

Śpasy to nic innego jak szalona zabawa z góralami przy regionalnej muzyce na żywo, przepyszne przekąski prosto z ogniska oraz niesamowite widoki wliczone w cenę każdego biletu. Poczuj się jak na prawdziwym góralskim weselu i baw się razem z nami! Atrakcja uwielbiana przez rodziny, przyjaciół oraz coraz częściej zdarza się, że organizujemy taką imprezę z okazji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

 

 

Wszyscy jesteśmy zgodni, że ta atrakcja to coś czego nie możesz przegapić! Całość składa się z godzinnej zabawy z góralami przy muzyce na żywo oraz poczęstunku przy ognisku pysznymi regionalnymi przekąskami. Wyobraźcie sobie te piękne widoki z Gubałówki, regionalny klimat, skoczną góralską atmosferę i zapach pieczonej kiełbaski i oscypków. Czego chcieć więcej? to idealna atrakcja na wieczór w gronie najbliższych nam osób.

 

 

Dla tych którzy chcą jeszcze więcej wrażeń proponujemy przejażdżkę dorożką, która odbędzie się zaraz przed imprezą.

 

Ikonografika
Gubałówka
Ikonografika
98% zadowolnych klientów
4.6/5

W cenie przewidziany jest transport w dwie strony z najbliższego przystanku na terenie Zakopanego i Kościeliska i z powrotem.

Goście, którzy dojeżdżają do nas we własnym zakresie do dyspozycji mają parking (płatny)

po prawej stronie przy wjeździe na Gubałówkę

od strony Kościeliska.

Miejsce poczęstunku jest w klimatycznym zakątku, oddalone od parkingu i głównej drogi

Śpasy to tradycja kultywowana przez setki lat

Kulig w górach to jedna z najstarszych atrakcji jaką oferuje Podhale. Na prawdziwym góralskim kuligu możecie poczuć się jak szlachta między XVI, a XX wiekiem, kiedy to kuligi trwały nawet kilka dni, każdym kuligiem przewodził wodzirej, który opowiadał i zabawiał tamtejszą polską szlachtę.

W obecnych czasach kuligi prowadzą fiakrzy, którzy opowiadają o naszej góralskiej tradycji, natomiast zabawa z góralami gorącymi jak wino grzane rozpoczyna się przy ognisku, a wszystkiemu towarzyszy skoczna muzyka góralska na żywo.

Zabawy

Trasy, którymi jeździmy znajdują się na Gubałówce oraz w Dolinie Chochołowskiej i są to dwa znacznie różniące się od siebie miejsca. Trasa na Gubałówce rozciąga się przez las i polanę, z której rozciąga się piękny widok na Tatry. Natomiast kulig w Dolinie Chochołowskiej odbywa się na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego w gęstym świerkowym lesie obsypanym śnieżnych puchem w samym sercu doliny.

Ikonografika

Góry przyciągają marzycieli. Zgodzicie się ze mną?

Kto z Was nie chciałby wziąć udziału w kuligu góralskim – wyciągniętym prosto z świątecznego filmu o miłości? Tupot koni, dźwięk dzwoneczków, trzask palących się pochodni, to jest idealny plan na spędzenie zimowego wieczoru w gronie najbliższych.

Jesteśmy po to aby ten plan dla ciebie zrealizować!  Organizujemy kuligi góralskie już od kilku lat i bez wahania możemy stwierdzić, że należymy do najlepszego grona organizatorów kuligów góralskich na terenie Zakopanego i Podhala.

Dostarczamy Państwu atrakcji zimowych już od ponad 10 lat, ciągle poszerzając swoja ofertę o kolejne. Naszym zadaniem jest stworzenie niezapomnianych wspomnień z wyjazdu do Zakopanego i spędzenie tego czasu jak najlepiej!

Biuro Adventure Fun&Trips, ul. Kościuszki 10, Zakopane
You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.